Контактирајте нас


Хебеи Двис Солар Тецхнологи Цо.Лтд.


Адреса:Хуаканг бр.899 северна улица Чаојанг, град Баодинг, провинција Хебеј, Кина

Мобилни:86-13012077096

Емаил:елден@јавибиотецх.цом

Веб сајт:ввв.пвсоларсолутион.цом

Пошаљи упит